O nas

Firma tworzona z pasją

GLOBAL OUTSOURCING to firma stworzona i kreowana przez ludzi, dla których informatyka jest nie tylko źródłem zarobku, ale przede wszystkim ich pasją. Dysponując sporym doświadczeniem oraz dużą wiedzą naszych specjalistów gwarantujemy obsługę informatyczną na najwyższym poziomie oraz zapewniamy usługi informatyczne najwyższej jakości.

Elastyczność działania

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy dostępni 24/7 i zawsze wytrwale dążymy do celu. Model naszej współpracy dostosowujemy do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania informatyczne do potrzeb i celów, które stawiają nam nasi Klienci.

Kompleksowe rozwiązania

Kompleksowe usługi informatyczne oferujemy dla firm i osób prywatnych, dla których wsparcie IT oraz zlecanie zadań związanych z dziedziną informatyki zewnętrznej firmie jest korzystniejsze finansowo niż zatrudnianie informatyka. Proponowane przez nas rozwiązania mają pomóc usprawnić funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa oraz ułatwić zarządzanie firmą.

Solidny partner

Korzystając z naszych usług i stawiając na zewnętrzną obsługę zadań z dziedziny IT zyskujecie Państwo przede wszystkim możliwość redukcji kosztów (nierzadko na poziomie kilkunastu tysięcy zł. rocznie). Wybierając nasze usługi zyskujecie w pełni profesjonalną obsługę (24/7) oraz dostęp do fachowej i specjalistycznej wiedzy. Dzięki przekazaniu nam zadań z zakresu IT będziecie Państwo mogli skoncentrować się na kluczowych obszarach działania firmy przy czym otrzymacie oszczędność czasu, nie pomijając wzrostu efektywności i wydajności pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy!